ŞERBET VE AYRAN MAKİNESİŞerbetto-DSon derece şık bir tasarıma sahip Şerbetto-D, tezgah üstü şerbet, ayran karıştıcısı ve soğutucusu ile içecekleri mükemmel bir şekilde karıştırıp istenilen soğuklukta tutmanız için özel tasarlanmıştır.
ÜRÜNLERE GİT
ONLINE KATALAOGÜrünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için kataloğumuzu inceleyiniz.İncele

Konfor Çözümleri

Endüstriyel Mutfak Sistemleri
Panera Makine ve Mühendislik olarak Endüstriyel Mutfak sektöründe yurtdışından ithal getirilen ürünlerin yerine %100 yerli üretim ile daha kalitelisini ve daha hesaplı bir şekilde piyasaya arz ediyoruz. AR-GE 'ye ve kaliteye çok önem vermekteyiz. Tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini daima tüm çıkarlarımızn üstünde tutmaktayız. Ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktan kıvanç duyuyoruz.
TASARIM ve VERİMŞık ve modern tasarımı içecekleri mükemmel bir şekilde karıştırıp istenilen soğuklukta tutmanız için özel tasarlanmıştır.
OPSİYONCihazınızı Ayran, Meşrubat ve Şerbet çeşitleriniz için istediğiniz soğukluk ayarı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır.
UZUN ÖMÜRDarbelere dayanıklıdır 19 litre polikarbonat kase ile güvenle kullanabilirsiniz.
KALİTEKullanılan tüm malzemeler 1. sınıf malzemeden oluşmaktadır. Tüm aparat ve yazılımları dahil kaliteden asla ödün vermedik.
GÜVEN ve KORUMAGıda ile temas eden parçalar paslanmaz çeliktir. Tüm plastik parçalar, malzemenin sembolü ile işaretlidir.
EKONOMİKMevcut şerbet makinelerine göre çok daha ekonomiktir. Az güç harcar, daha az verim kaybı yaşarsınırsınız.

Duyuru & Fuarlar

Bizden Haberler
TEKLİF FORMU